You need to choose options for product.
-
files/PCNwxzzhBUKidGHL29CBnQ.c-m.jpg
-
files/rcmqUYJHi0asbKHLOYNWPA.c-m.jpg
-
files/wYMMQFLZoESO-g8cwp-b-w.c-m.jpg
-
files/I92ATmHhPEKQMiu-OD1Jaw.c-m.jpg
- Regular price
- £3.93
- Regular price
- £3.93
Couldn't load pickup availability
Description
Specifications
| Memory | |
|---|---|
| Capacity | 32 GB |
| Form factor | Swivel |
| Performance | |
| Device interface | USB Type-A |
| USB version | 2.0 |
| Capacity | 32 GB |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Form factor | Swivel |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Weight & dimensions | |
| Width | 66 mm |
| Height | 18 mm |
| Depth | 8 mm |
| Technical details | |
| USB version | 2.0 |
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal, Plastic |
-
Sold out
Vendor: HKC
HKC V2418S 24 Monitor computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD
Regular price £56.31 -
Vendor: Genius Computer Technology
Genius Computer Technology SW-2.1 1850BT, 50W RMS, Bluetooth 5.3, Subwoofer, Gaming and Entertainment Speaker System
Regular price £63.53 -
Vendor: PIXL
piXL PXD24VH computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
Regular price £52.70 -
Sold out
Vendor: Lexar
Lexar LNMPLY8002T-RNNNG internal solid state drive 2 TB M.2 PCI Express 4.0
Regular price £139.56
-
FAST SHIPPING
NEXT DAY DPD
-
ORDER CUT OFF TIME 5PM
FOR NEXT DAY SHIPPING
-
EASY RETURNS
WE KNOW THINGS CAN GO WRONG
-
SECURE PAYMENTS
POWERED BY STRIPE