You need to choose options for product.
Sale
-45%-
files/XWZ4q_gkzSaLyhmjnBbHIA.c-m_55cc61e9-bf84-4882-bffd-b11f0c1b81d3.png
-
files/a7G2tASsV0iPyX3UVpt4uA.c-m.jpg
-
files/niMA2rWE-k2wFGOgyT076g.c-m.jpg
-
files/CVptV_ZHUagtwrONTl2EQ.c-m.jpg
-
files/EZnkqAH5N0OBTv3O6Q19dQ.c-m.jpg
-
files/FWuuPVmTDE6DoGnuJ9pgFg.c-m.jpg
-
files/mBcNHC4bU06zn1xWx2xK2A.c-m.jpg
-
files/6-7m7T-Ok02eHcKmx5CvMQ.c-m.jpg
Description
99 KEYS,UK,Black,USB Combo Copilot PRO_UK,MSI Brand,USBSpecifications
| Keyboard | |
|---|---|
| Keyboard key switch | Membrane |
| Rollover | 6-key rollover |
| USB hub | No |
| Fingerprint reader | No |
| Country of origin | China |
| Recommended usage | Home/Office |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard number of keys | 99 |
| Pointing device | Pointing stick + mouse buttons |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard language | UK English |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Keyboard keys operating life | 5 million characters |
| Copilot key | Yes |
| Design | |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Backlight | No |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Backlight | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Connectivity technology | Wired |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Features | |
| USB connector type | USB Type-A |
| Power | |
| Power source type | USB |
| USB Type-C charging port | No |
| USB Type-C required charging power (min) | 0 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 0 W |
| Mouse | |
| Mouse cable length | 1.8 m |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Mouse included | Yes |
| Headset | |
| Headset included | No |
| System requirements | |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Packaging content | |
| Headset included | No |
| Mouse pad included | No |
| Receiver included | No |
| Batteries included | No |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| AC adapter included | No |
| Adapters included | USB |
| Manual languages | English |
| Weight & dimensions | |
| Mouse weight | 83 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 60.3 x 110 x 35.1 mm |
| Keyboard weight | 458 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 141 x 388 x 26 mm |
| Packaging data | |
| Mouse pad included | No |
| Headset included | No |
| Receiver included | No |
| Batteries included | No |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Adapters included | USB |
| Manual languages | English |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Other features | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Pointing device | Pointing stick + mouse buttons |
| Connectivity technology | Wired |
| AC adapter included | No |
-
Vendor: HKC
HKC V2418S 24 Monitor computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD
Regular price £56.30 -
Vendor: Genius Computer Technology
Genius Computer Technology SW-2.1 1850BT, 50W RMS, Bluetooth 5.3, Subwoofer, Gaming and Entertainment Speaker System
Regular price £63.53 -
Vendor: PIXL
piXL PXD24VH computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
Regular price £56.23 -
Sold out
Vendor: Lexar
Lexar LNMPLY8002T-RNNNG internal solid state drive 2 TB M.2 PCI Express 4.0
Regular price £139.56
-
FAST SHIPPING
NEXT DAY DPD
-
ORDER CUT OFF TIME 5PM
FOR NEXT DAY SHIPPING
-
EASY RETURNS
WE KNOW THINGS CAN GO WRONG
-
SECURE PAYMENTS
POWERED BY STRIPE